MÖBLER / Bord / Matbord 5015382
nr 501 5382
Matbord
Mahogny, med lådor, 1800-tal, höjd: 77, diameter: 115 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 december 2007
kl 17:19:07
300 kr
350 kr